20140924023507До уваги депутатів Краснокутської районної ради!

28 листопада 2017 року о 9 год 30 хв у великій залі засідань відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради та о 10.00 год відбудеться засідання XVIII сесії VII скликання з таким порядком денним: 

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 146 - VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).
2. Про призначення Лісняк В.В. на посаду головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району».
3.Про хід виконання Програми боротьби із амброзією полинолистою на території Краснокутського району на період 2016-2017 років, затвердженої рішенням районної ради від 25 лютого 2016 року № 55-VІІ.
4.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок , що надаються на правах оренди ТОВ «Агроінвестком» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) за межами населених пунктів Рябоконівської сільської ради на території Краснокутського району Харківської області.
5.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Краснокутської селищної ради, Пархомівської сільської ради, Мурафської сільської ради Краснокутського району Харківської області за межами населених пунктів.
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель с/г призначення сільськогосподарських угідь (рілля) із земель не витребуваних земельних ділянок у кількості 38 шт.(для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) за межами населених пунктів на території Каплунівської, Рябоконівської, Колонтаївської, Козіївської сільських рад Краснокутського району Харківської області для визначення розміру орендної плати.
7. Різне. 

Додаткова інформація