міні проекти на старті 2018Конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє»- 2018 на старті.

Зовсім недавно відбулась обласна селекторна нарада «Про загальні умови участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році».

У продовження цієї роботи 06 лютого 2018 року за участю депутата Харківської обласної ради, заступника Генерального директора ДНВП «О’бєднання Комунар» Пушкаря Миколи Борисовича, помічника депутата, регіонального консультанта АМУ проекту «Пульс» Олексенко Наталії Іванівни, директора Краснокутської філії Богодухівського електро-механічного заводу – філії ДНВП «О’бєднання Комунар» Сластіна Олександра Петровича, голови Краснокутської районної державної адміністрації Белоцького Олексія Олександровича, заступника голови Краснокутської районної державної адміністрації Кузуба Юрія Григоровича, заступника голови Краснокутської районної ради Кралі Тетяни Василівни, Краснокутського селищного голови Сусла Сергія Михайловича було проведено робочу нараду з питання визначення об’єктів для розробки міні-проектів з метою подальшої участі в конкурсі.
Було зауважено на змінах в умовах конкурсу, зокрема на введенні трьох нових номінацій, на змінах у законодавстві стосовно створення об’єднаних територіальних громад та їх підтримки державою. Акцент на об'єктному підході, який буде в пріоритеті цьогоріч. Проектні заявки повинні бути реалістичними й оцінювати дійсні потреби громад.
Учасники наради підкреслили важливість об’єднання ресурсів органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально-економічних та культурно-освітніх проблем району. Зокрема, було наголошено на проектах, розроблених в рамках співробітництва територіальних громад, та спрямованих на номінації «Добробут та розвиток громад» і «Благоустрій та охорона довкілля».
Ефективність наради була беззаперечною, адже всі її учасники визначили напрямки роботи та окреслили для себе ряд завдань щодо розробки міні-проектів. 

Додаткова інформація