19 лютого 2018 року відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району та постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

Депутатами було погоджено виділення додаткових коштів з районного бюджету в сумі 1 523 000,00 грн. для співфінансування інвестиційного проекту, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Панаса Луньова, 4, с.Пархомівка Краснокутського району Харківської області».
Окрім того, було розглянуто проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №276 –VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)», що передбачає розподіл видатків районного бюджету по спеціальному фонду, в тому числі по головному розпоряднику «Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації» на виконання Програми економічного та соціального розвитку Краснокутського району на 2018 рік на співфінансування зазначеного вище інвестиційного проекту.

Додаткова інформація