02 березня 2018 року відбулося пленарне засідання ХХІ сесії Краснокутської районної ради VII скликання. До початку розгляду питань відповідно до Закону України "Про прокуратуру" та Закону України "Про місцеве самоврядування України" було заслухано інформацію про результати діяльності Дергачівської місцевої прокуратури на території Краснокутського району та інформацію Краснокутського відділення поліції  Богодухівського відділу ГУ Національної поліції в Харківській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Краснокутського району.

Із зазначеною інформацією виступили Ковальов Ю.Ю. - заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури, молодший радник юстиції та Харченко Ю.В. - начальник Краснокутського відділення поліції Богодухівського відділу ГУ Національної поліції в Харківській області.

На розгляд пленарного засідання було винесено 25 питань, з 22 - депутати прийняли одноголосні рішення. 

Перед пленарним засіданням проведено спільне засідання постійних комісій, на якому розглянуто питання щодо створення комунальної установи «КРАСНОКУТСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, яке було направлено на доопрацювання на попередньому засіданні комісій. Дане питання було погоджено та внесено до порядку денного пленарного засідання.

Результати поіменного голосування ХХІ сесії

Реєстрація депутатів присутніх на засіданні ХХІ сесії

Додаткова інформація