12 червня 2018 року о 10.00 год в приміщенні Краснокутського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання ХХІІІ сесії Краснокутської районної ради. На порядок денний сесії було винесено 15 питань. Депутати внесли зміни до порядку денного, знявши з розгляду питання "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району" та включивши до розгляду питання "Про поділ класів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району Харківської області на групи при вивченні української мови у 2018/2019 навчальному році".

Депутати заслухали звіт голови районної ради М.П. Нікітенка та звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

Було прийнято рішення про "Про зміну структури та перейменування Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області", що забезпечить права дітей дошкільного віку, в тому числі п’ятирічного, на доступну та якісну освіту, створення сприятливих умов для розвитку особистості, її морального та фізичного здоров’я.

З метою вшанування та визнання особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток Краснокутського району, піднесення його авторитету, підтримуючи клопотання Краснокутської районної ради ветеранів, депутати підтримали одноголосним рішенням присвоєння звання "Почесний горомадянин Краснокутського району" (посмертно) Колеснікову Івану Мефодійовичу - учаснику бойових дій Другої світової війни, учаснику Сталінградської битви, нагородженому шістьма бойовими нагородами, трьома державними нагородами за трудову діяльність, ветерану праці.

Усі рішення внесені до порядку денного пленарного засідання прийнято депутатами одностайно.

 

Реєстрація депутатів присутніх на засіданні ХХІІІ сесії

Результати поіменного голосування ХХІІІ сесії

 

Додаткова інформація