З Дн медШановні медичні працівники, дорогі ветерани праці!


Депутатський корпус Краснокутської районної ради щиро вітає усіх працівників КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (смт Краснокутськ), КЗОЗ «Краснокутська центральна районна лікарня», КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району», Краснокутської міжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» з професійним святом – Днем медичного працівника!

Важка робота медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, власною добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Адже від працівників медичної галузі, окрім зцілення, потребують уваги, тепла і терпіння.
Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани!!! 

Додаткова інформація