ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу випускний картинки

                   23 червня 2018 року відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 11-х класів та вручення документів про повну загальну середню освіту. 

           На святі у Краснокутській гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова були присутні депутат Харківської обласної ради Тетяна Володимирівна Біловол, заступник голови Краснокутської районної ради Тетяна Василівна Краля та голова Краснокутської районної державної адміністрації Олексій Олександрович Белоцький.

У вітальному слові гімназистам прозвучало побажання реалізації їх мрій і задумів, здоров’я, успіхів у подальшому житті.
                 Голова районної державної адміністрації вручив випускниці 11-А класу Колісник Лілії золоту медаль за високі досягнення у навчанні та цінний подарунок-планшет від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної.
              З теплими словами вітання звернулась до випускників Почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей»  Т. В. Біловол. Вона вручила кожному випускнику солодкі подарунки.
Заступник голови Краснокутської районної ради Тетяна Василівна Краля та депутат Харківської обласної ради Тетяна Володимирівна Біловол привітали випускників Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які також отримали солодощі від президента фонду.
              За сприяння депутата Верховної Ради України Олександра Миколайовича Біловола педагогічний колектив Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів був нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність і високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.
Незабутніми, приємними та хвилюючими були миті театралізованого дійства в будинку культури, які надовго запам’ятають,  як одні із найприємніших в їх житті,  і випускники, і їх  батьки, і рідні, і всі присутні того вечора в залі.

Додаткова інформація