Картинки по запросу меморіал Краснокутськ

Естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги»

Віддаляючись від нас у часі, окремі події історії іноді стираються в пам’яті. Але є у літописі Краснокутщини сторінки, які не ідуть у забуття, не покриваються архівним пилом. Саме такими сторінками в історії нашого краю є і залишаться назавжди події 1943 року, коли після 23-місячної окупації район був остаточно визволений від німецько-фашистських загарбників.

З нагоди 75 річниці визволення Харківщини від фашистських загарбників 26 червня на межі Богодухівського та Краснокутського районів відбулась зустріч районних делегацій естафети пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги».

В урочистому заході на Меморіалі Слави у Краснокутську взяли участь заступник голови Краснокутської районної ради Тетяна Краля, голова районної державної адміністрації Олексій Белоцький, Краснокутський селищний голова Сергій Сусло, заступник голови ветеранської організації Краснокутської селищної ради Іван Салюк ветерани війни, учасники антитерористичної операції на сході України, представники громадських організацій району, працівники трудових колективів підприємств, установ, організацій району, учнівська молодь та жителі району і селища.

Почесними гостями заходу були голова Харківської обласної ради ветеранів України Анатолій Хіневич, депутат Харківської обласної ради Ольга Львова, голова Богодухівської районної ради Сергій Панов, голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Шаров, голова Богодухівської районної ради ветеранів Іван Омеляненко та делегація ветеранів району.

Учасники урочистостей привітали присутніх з прийняттям естафети.

Під час заходу за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, відданість справі захисту інтересів ветеранів війни та праці, активну життєву позицію та з нагоди проведеної естафети пам’яті «Слава визволителям України» почесною грамотою Краснокутської районної ради та Краснокутської районної державної адміністрації було нагороджено Салюка Івана Лукича - заступника голови ветеранської організації Краснокутської селищної ради;

Солов’я Івана Яковича – заступника голови Краснокутської районної ветеранської організації;

Коваль Інну Миколаївну – керівника хору ветеранів «Мелодія» Краснокутської селищної ради;

Скирду Віктора Дмитровича – акомпаніатора хору «Мелодія» Краснокутської селищної ради;

Холод Валентину Іванівну – ветерана праці, голову волонтерського центру районної ветеранської організації.

Голова Харківської обласної організації ветеранів України, полковник Анатолій Хіневич вручив пам'ятну нагрудну медаль «Головком РВСП (ракетних військ стратегічного призначення) Толубко Володимир Федорович»

Белоцькому Олексію Олександровичу – голові Краснокутської районної державної адміністрації;

Нікітенку Миколі Павловичу – голову Краснокутської районної ради;

Чичибабі Олексію Панасовичу – ветерану війни;

Каліберді Анатолію Миколайовичу;

Мельнику Василю Олексійовичу;

Гончаренку Леоніду Михайловичу – Колонтаївському сільському голові;

Імениннику Миколі Михайловичу – заступнику голови Краснокутської районної ветеранської організації.

Після нагородження відбулася урочиста церемонія передачі атрибутів естафети пам’яті. Учасниками було наголошено, що естафета – є увічненням пам’яті загиблих у роки війни, вшануванням подвигу старшого покоління, утвердженням миру в нашій країні.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Слава і шана усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні!

Додаткова інформація