29 серпня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. Участь у засіданні взяли голова районної ради Микола Нікітенко, заступник голови районної ради Тетяна Краля, голова Краснокутської РДА Олексій Белоцький.
До порядку денного було внесено 18 питань, що планується затвердити на пленарному засіданні XXV сесії, яка відбудеться 03 вересня 2018 року.

Одним із ключових питань, які було розглянуто, є питання перетворення комунального закладу охорони здоров’я «Краснокутська центральна районна лікарня» у комунальне некомерційне підприємство. Це пов’язано з тим, що у державі проходить реформа галузі охорони здоров’я, створена Національна служба здоров’я України, яка відповідно до її положення буде співпрацювати тільки з комунальними некомерційними підприємствами.
Ряд розглянутих питань стосувався спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, зокрема депутатами погоджено питання прийняття до КЗОЗ «Краснокутська ЦРЛ» нових сучасних діагностичних апаратів. Також погоджено прийняття цілісного майнового комплексу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської РДА із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району.
Всі внесені на розгляд комісій питання було погоджено присутніми депутатами. Питання затвердження районної програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та підготовки до призову громадян на строкову військову службу повернуто на доопрацювання. 

Додаткова інформація