Презентовано міні-проекти – переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Сьогодні, 29 листопада 2018 року, на території Козіївської сільської ради Краснокутського району за участю депутата Харківської обласної ради Пушкаря Миколи Борисовича, голови Краснокутської районної державної адміністрації Белоцького Олексія Олександровича, заступника голови Краснокутської районної ради Кралі Тетяни Василівни відбулися чергові заходи з нагоди впровадження двох реалізованих міні-проектів.

У с. Городнє, у Городнянській ЗОШ I-II ступенів Краснокутської районної ради о 13.00 год. проведено відкриття міні-проекту «Тепло дітям». Під час реалізації міні-проекту було розроблено проектно-кошторисну документацію із експертизою, проведено процедуру закупівлі та замінено 24 віконних блоки на енергозберігаючі з установкою підвіконь та зливів.
Реалізація даного проекту покращує та зміцнює матеріально-технічну базу Городянської ЗОШ I-II ступенів Краснокутської районної ради, забезпечує підвищення якості освіти в нових економічних і соціокультурних умовах.
В с. Козіївка по вулиці Слобожанській, 40 о 14.00 год. презентовано міні-проект «Облаштування майданчика для роздільного збору сміття в с. Козіївка, вулиця Слобожанська,40». Під час цього міні-проекту було виконано наступні заходи: вивезено сміття та розчищено місце під бетонування майданчика, проведено бетонування майданчика, встановлено огорожу з 2-ма в’їздами та накриття у місці встановлення сміттєвих баків.
Реалізація міні-проекту поліпшує санітарне та екологічне становище населеного пункту, сприяє вихованню у населення культури поводження із твердими побутовими відходами.
Сільський голова Козіївської сільської ради подякувала депутату Харківської обласної ради, голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівні Світличній та всім, хто був причетний до реалізації цих міні-проектів у межах обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
Депутат Харківської обласної ради Микола Борисович Пушкар вручив переможцям Сертифікати конкурсної комісії на завершені об’єкти.

Додаткова інформація