Презентовано міні-проект – переможець обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

     Сьогодні, 17 грудня 2018 року, на території Краснокутської селищної ради Краснокутського району за участю депутата Харківської обласної ради Пушкаря Миколи Борисовича, голови Краснокутської районної державної адміністрації Белоцького Олексія Олександровича, Краснокутського селищного голови Сусло Сергія Михайловича відбулися заходи з нагоди впровадження реалізованого міні-проекту - переможця обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

     «Чисте довкілля рідного краю» (благоустрій та охорона довкілля) – спільний проект, що охоплює території селища Краснокутськ, сіл Качалівка та Любівка Краснокутського району. За даним проектом було облаштовано місця збору для твердих побутових відходів, придбано та встановлено контейнери та урни для збору сміття.
Реалізація міні-проекту має важливий соціальний вплив на громади, сприяє підвищенню якості надання послуг у сфері поводження з твердими побутовими відходами, забезпечує належний санітарний стан та екологічну безпеку у населених пунктах.
     Селищний голова Сусло С.М. від себе та від імені своїх колег Качалівського сільського голови Ніконової Л.М. і Любівського сільського голови Шляпкіна В.О. подякував депутату Харківської обласної ради, голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівні Світличній та всім, хто був причетний до реалізації міні-проекту у межах обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
     Депутат Харківської обласної ради Микола Борисович Пушкар вручив селищному голові Сертифікат конкурсної комісії на завершені об’єкти. 

 

 

Додаткова інформація