1349080992 soveschanie889578До уваги депутатів Краснокутської районної ради !

     21 грудня 2018 року о 9.00 год у великій залі засідань районної ради (смт. Краснокутськ, вул. Охтирська, 1, 3 поверх) відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради та о 10.30 год засідання XXVIII сесії районної ради з таким порядком денним:

1. Про хід виконання у 2017 році Програми зайнятості населення Краснокутського району на період до 2017 року.
2. Про хід виконання Програми боротьби із амброзією полинолистою на території Краснокутського району за 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 25 лютого 2016 року № 55-VІІ
3. Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району матеріальних цінностей та затвердження акту приймання-передачі.
4. Про затвердження Положення про порядок ведення єдиного реєстру майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 276 - VIІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами).
6. Про затвердження Програми соціального захисту населення Краснокутського району на 2019-2021 роки.
7. Про затвердження Програми розвитку культури Краснокутського району на 2019 – 2023 роки.
8. Про затвердження районної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019-2022 роки.
9. Про затвердження соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та здорового способу життя у Краснокутському районі на 2019 - 2023 роки.
10. Про затвердження Програми розвитку освіти Краснокутського району на 2019-2023 роки.
11. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району на 2019 рік.
12. Про внесення змін до Програми створення матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Краснокутському районі на 2019 - 2021 роки затвердженої рішенням районної ради від 03 вересня 2018 року № 370 –VІІ (із змінами)
13. Про встановлення вартості харчування вихованців Костянтинівського ліцею, Каплунівського навчально – виховного комплексу та учнів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району Харківської області на 2019 рік.
14. Про передачу коштів з районного бюджету на здійснення видатків на заклади культури сільським, селищним радам на 2019 рік.
15. Про передачу коштів з районного бюджету на здійснення видатків на дошкільну освіту сільським, селищним радам на 2019 рік.
16. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 31 –VII «Про структуру та чисельність виконавчого аппарату районної ради» (зі змінами).
17. Про витрати на утримання виконавчого аппарату районної ради та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради на 2019 рік
18. Про районний бюджет на 2019 рік.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 11 ділянок), на території Козіївської сільської ради (за межами населеного пункту) Краснокутського району Харківської області.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля, пасовища, сіножаті), які знаходяться
в оренді ПА «ВАТАЛ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 20 ділянок), на територіях Козіївської, В’язівської сільських рад та Костянтинівської селищної ради (за межами населеного пункту) Краснокутського району Харківської області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що передаються у користування на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «НІКОЛАЇВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Козіївської сільської ради Краснокутського району Харківської області (за межами населених пунктів).
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), які надаються в оренду із земель невитребуваних земельних часток (паїв) ФГ «БЕРЕЗИВСЬКЕ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 2 ділянки), на території Рябоконівської сільської ради (за межами населеного пункту) Краснокутського району Харківської області.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що передаються у користування на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «КАЛИНА-СХІД» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Рябоконівської сільської ради Краснокутського району Харківської області (за межами населених пунктів).
24. Різне.

 

Додаткова інформація