За вісім днів від початку місяця у Краснокутській районній раді відбулося три засідання профільних комісій.

     Так 01 лютого депутатами постійної комісії районної ради з питань бюджету та соціального розвитку району було розроблено проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 03 листопада 2017 року №255-VII «Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету».

     08 лютого відбулися ще два засідання профільних комісій. Постійною комісією районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва,транспорту, зв’язку та підприємництва розроблено три проекти рішень – регуляторні акти, а саме: «Про затвердження Положення про порядок списання та передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району», «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району», «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району».
     Це важливі нормативні документи, що регулюють майнові відносини закладів, установ та організацій, майно яких перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району.
     Постійною комісією районної ради з політико - правових питань та місцевого самоврядування підготовлено аналізи впливу цих регуляторних актів.
     Окрім зазначених питань, депутати погоджували свої звіти перед виборцями, звіти постійних комісій за минулий рік, заслуховували інформацію Краснокутського відділення поліції Богодухівського відділу поліції ГУНП в Харківській області про стан злочинності в Краснокутському районі, розглядали листи. 

 

Додаткова інформація