0 02 04 ec7c3e740817fdb190194f320fb6e3df6e6f3b4ac91a62f4bb19d8719780a97a ad7e50e7     Вітаємо з ювілейним Днем народження

     голову Краснокутської районної ради

     Нікітенка Миколу Павловича

     04.05.2019


            Шановний Миколо Павловичу!
Прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження!
У цей день Ваша зірка яскраво знаменує народження видатної і непересічної особистості, а доля дарує активне, насичене і цікаве життя.
Увесь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного ставлення до своїх громадянських і службових обов'язків, служіння українському народу та його державі.
Ваша освіченість і компетентність, величезна працездатність і багатий досвід, державне мислення і мудрість при прийнятті відповідальних рішень отримали заслужений авторитет і визнання на Харківщині і в Україні.
У різні часи на різних посадах Ви неодноразово доводили високий професіоналізм та відданість своїй справі.
Як плідний очільник району, невтомний керівник потужного агропромислового підприємства, а нині знаний голова районної ради, Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави.
На кожній з цих нив у Вас накопичився по-справжньому вражаючий перелік здобутків, якими можна і навіть потрібно пишатись!
Притаманний Вам талант організатора, великі знання та творча енергія, помножені на велике бажання робити людям добро, стали запорукою Вашого успіху!
Ви – справжній лідер, талановитий керівник, мудрий наставник, душевна і щира людина.
Ваша людяність, цілеспрямованість, відданість своїй справі гідні захоплення і поваги!
Щиро бажаємо Вам подальших успіхів і нових звершень у Вашій роботі, нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я розквіту рідної землі!
Земних Вам щедрот та прихильності долі!
Миру, злагоди, любові і достатку Вам і Вашій родині!

З повагою виконавчий апарат і депутатський корпус Краснокутської районної ради

Додаткова інформація