Проект

 

Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХІІ сесія VII скликання

РІШЕННЯ


від ___________ 2018 р.                                                                    смт Краснокутськ

Про затвердження Комплексної програми
по захисту державного суверенітету, конституційного ладу,
територіальної цілісності України, протидії тероризму,
корупції та організованій злочинній діяльності
у Краснокутському районі на 2018-2020 роки

За пропозиціями Управління Служби безпеки України в Харківській області, Краснокутської районної державної адміністрації, з метою активізації роботи всіх ланок влади, установ та підприємств по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада:

вирішила:

1. Затвердити комплексну програму по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Краснокутському районні на 2018-2020 роки.
2. Дергачівському МРВ УСБУ в Харківській області, Краснокутському ВП Богодухівського ВП ГУ НП в Харківській області, Дергачівській місцевій прокуратурі щорічно інформувати районну раду, громадськість про хід виконання заходів і завдань цієї Програми.
3. Районній державній адміністрації щороку при формуванні проектів районного бюджету на наступні роки передбачити відповідні кошти на реалізацію заходів цієї Програми, виходячи з реальних можливостей районного бюджету.
4. Рекомендувати сільським та селищним радам, управлінням та відділам Краснокутської райдержадміністрації, Краснокутському ВП Богодухівського ВП ГУ НП в Харківській області, Краснокутському відділу Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області, юридичним особам публічного права вжити заходів щодо виконання завдань Комплексної Програми.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з політико-правих питань та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                         М.П. Нікітенко

 

Паспорт Програми

Комплексна програма по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Краснокутському районі на 2018-2020 роки