Проект

 

Краснокутська районна рада
Харківської області
ХXІІ сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ

від __________2018 року                                                                № - VIІ

Про надання згоди на прийняття зі
спільної власності територіальних громад
сіл, селищ, міст Харківської області
у спільну власність територіальних громад
сіл, селищ Краснокутського району книг
придбаних на виконання Програми розвитку
культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на підставі листа управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації від 12.03.2018 року №05-27/705, щодо передачі книг бібліотекам Харківської області, зокрема надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, з метою виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 29 серпня 2013 року (зі змінами) районна рада

вирішила:


1.Надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області книг придбаних на виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки у кількості 142 примірника на суму 9860.00 грн. (ПДВ не передбачено) (Додатки №1-2, в 1 прим. на 4 арк.).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва (Діденко А.І.).

 

Голова районної ради                                                                             М.Нікітенко

 

Додаток 1

Додаток 2