ПРОЕКТ

 

Краснокутська районна рада
Харківської області
ХІV сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від ________ 2018 року                                                                   № _______

Про затвердження Програми створення матеріального
резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних
ситуацій техногенного і природного характеру та їх
наслідків у Краснокутському районі на 2019-2021 роки

З метою запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та підвищення рівня захисту населення, території району від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій», статті 43 Закону України ”Про місцеве самоврядування”, враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району, районна рада

вирішила:

1. Затвердити Програму створення матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Краснокутському районі на 2019 – 2021 роки. (Додається).
2. Районній державній адміністрації щороку під час складання проекту районного бюджету передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з можливостей бюджету.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради                                                                          М. НІКІТЕНКО

 

ПРОГРАМА створення матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Краснокутському районі на 2019-2021 роки