ПРОЕКТ

 

Краснокутська районна рада 
Харківської області
XХVIІ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

від листопада 2018 року                                                                        № -VIІ

Про затвердження Програми соціального захисту
населення Краснокутського району на 2019-2021 роки

З метою підтримки соціально незахищених верств населення району, для вирішення питань соціального характеру, реалізації прав громадян пільгових категорій на додаткові соціальні гарантії спрямовані на підвищення рівня соціального захисту зазначених категорій населення, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Затвердити Програму соціального захисту населення Краснокутського району на 2019 – 2021 роки (додається).
2. «Порядок здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті на приміських маршрутах загального користування та залізничним транспортом у приміському та пасажирському сполученні», «Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті, для надання адресної матеріальної допомоги (виплат)» до Програми викласти у новій редакції (додаються).

3. Додатки 1 «Види та розмір адресної соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам», 2 «Розподіл коштів на фінансову підтримку районних громадських організацій інвалідів, ветеранів та чорнобильських громадських організацій» до Програми викласти у новій редакції (додаються).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету та соціально - економічного розвитку району, з гуманітарних питань та з політико-правових питань та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                                      М. Нікітенко

 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток (заходи)

ПОРЯДОК здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд

ПОРЯДОК використання коштів, передбачених в районному бюджеті, для надання адресної матеріальної допомоги (виплат)