ПРОЕКТ


Краснокутська районна рада
Харківської області
ХХІХ сесія VII скликання

РІШЕННЯ


від ________________ 2019 року                                                       №_______

Про внесення змін до Програми розвитку освіти
Краснокутського району на 2019-2023 роки,
затвердженої рішенням районної ради
від 21 грудня 2018 №416-VІІ

Відповідно до ст. 93 Бюджетного кодексу України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 43 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 78, 79 Закону України „Про освіту” районна рада

вирішила:


1. Внести зміни до Програми розвитку освіти Краснокутського району на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2018 №416-VІІ (додаток 1), а саме:
1.1. Підпункт 2 «Придбання та утримання шкільних автобусів з метою забезпечення підвезення учнів і вчителів до місця навчання (роботи) і у зворотньому напрямку, а також для участі у районних та обласних позашкільних масових заходах та екскурсіях, а також ЗНО тощо» пункту 2.5. «Матеріально-технічний розвиток закладів загальної середньої освіти» підрозділу 2 «Загальна середня освіта» викласти у новій редакції;
1.2. Доповнити новими пунктами:
1.2.1. «п. 36 «Капітальний ремонт будівлі Колонтаївської ЗОШ I-III ступенів Краснокутської районної ради Харківської області за адресою: с.Колонтаїв, вул.Центральна, 72 (заміна внутрішніх світильних приладів на енергозберігаючі світлодіодні)».
1.2.2. «п. 37 Капітальний ремонт будівлі Олексіївської ЗОШ I-III ступенів Краснокутської районної ради Харківської області за адресою: с. Олексіївка, вул. Центральна, 28 (заміна внутрішніх світильних приладів на енергозберігаючі світлодіодні)»
1.2.3. «п. 38 Реконструкція покрівлі В’язівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області за адресою с. В’язова вул. Слобожанська, 9»
1.3. Пункт 8 паспорту Програми «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми» (додаток 2) та розділ V «Обсяги і джерела фінансування. Строки виконання Програми» викласти в новій редакції (додаток 3).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань районної ради.

Голова районної ради                                                            М.П. Нікітенко

 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3