ПРОЄКТ

 

Краснокутська районна рада
Харківської області
XXXIII сесія VII скликання
РІШЕННЯ

від __ грудня 2019 року                                                                   № – VII

Про затвердження списку присяжних
Краснокутського районного суду Харківської області

Відповідно до подання Територіального управління Державної судової адміністрації України від 17.10.2019 № 02-26/2326, керуючись статтею 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Затвердити список присяжних Краснокутського районного суду Харківської області згідно з додатком до цього рішення.
2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 06 січня 2017 року №162-VII “Про затвердження списку присяжних Краснокутського районного суду Харківської області» (із змінами).
3. Оприлюднити це рішення в районній газеті «Промінь».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з політико-правових питань та місцевого самоврядування

Голова районної ради                                                                      М.Нікітенко

 

Затверджено

рішенням районної ради

від         грудня 2019 року №-VII

 

Список

присяжних Краснокутського районного суду

Харківської області

№з/ч

Прізвище, ім’я, по-батькові

Рік народження

Посада

Адреса

1.

Бастрич Тамара Олексіївна

1959

Завідувач Мурафського ДНЗ

с. Мурафа

2.

Бондар Володимир Дмитрович

1960

Агроном СТОВ «Славутич»

с. Пархомівка

3.

Бєлєнкова Лариса Олексіївна

1971

Вчитель фізичної культури Краснокутської гімназії ім. Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області

с. Любівка

4.

Доброхвалова Наталія Олексіївна

1975

Домогосподарка

смт Краснокутськ

5.

Заєць Сергій Анатолійович

1962

Тимчасово не працює

с. Козіївка

6.

Перепелиця Світлана Олександрівна

1968

Вчитель початкових класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

с. Любівка

7.

Скрипник Олексій Іванович

1966

Голова фермерського господарства «Полісся»

с. Китченківка

8.

Тетянченко Євген Миколайович

1970

Директор ФОП Тетянченко Є.М.

с. Козіївка

9.

Шляпкіна Наталія Григорівна

1977

Бухгалтер ПСП «Фацелія»

с. Любівка

Заступник голови районної ради                                            Т.Краля