Краснокутська районна рада 
Харківської області
XХІ сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ

від 02 березня 2018 року                                                                  №306-VIІ

Про внесення змін до Порядку використання коштів,
передбачених в районному бюджеті для надання адресної
матеріальної допомоги (виплат), затвердженому рішенням
районної ради від 21 лютого 2017 року № 170-VII (зі змінами)

З метою підтримки соціально незахищених верств населення району для вирішення питань соціального характеру, надання одноразової грошової допомоги батькам новонароджених дітей, які зареєстровані на території Краснокутського району, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:


1. Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання адресної матеріальної допомоги (виплат), затвердженому рішенням районної ради від 21 лютого 2017 року № 170-VII «Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення Краснокутського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 лютого 2016 року № 53- VII (зі змінами)», виклавши його у новій редакції (додається).
2. Вважати такими, що втратили чинність рішення районної ради від 02 серпня 2017 року №221 - VII «Про затвердження Положення про комісію з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Краснокутського району, які опинилися в скрутній життєвій ситуації» та №222 - VII «Про утворення комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Краснокутського району, які опинилися в скрутній життєвій ситуації та затвердження її складу».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету та соціально - економічного розвитку району, з гуманітарних питань та політико-правових питань та місцевого самоврядування.

Заступник голови районної ради                                                       Т.Краля

 

 

ПОРЯДОК використання коштів, передбачених в районному бюджеті, для надання адресної матеріальної допомоги (виплат)