Краснокутська районна рада
Харківської області
XХI сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ

від 02 березня 2018 року                                                                  №315-VIІ

Про участь у обласному конкурсі
міні-проектів розвитку територіальних громад
«Разом в майбутнє» у 2018 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Харківської обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579 -VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»», з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, заслухавши інформацію про участь суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, районна рада

вирішила:

1. Схвалити проект «Тепло дітям» та взяти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
2. В разі перемоги у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, передбачити у місцевому бюджеті 2018 року для співфінансування заходів проекту кошти в сумі 133 783грн. (сто тридцять три тисячі сімсот вісімдесят три) гривні.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку району.

Заступник голови районної ради                                                        Т.Краля