Краснокутська районна рада 
Харківської області
ХХІХ сесія VIІ скликання
РІШЕННЯ

від 05 березня 2019 року                                                                  №454-VIІ

Про списання майна спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Краснокутського району з балансу
КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«Краснокутська центральна районна лікарня»
Краснокутської районної ради шляхом безоплатної передачі
на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради

Відповідно до ст. 137 Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок списання та передачі майна що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, затвердженого рішенням районної ради від 06.06.2012 № 206-VI, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості будівництва, транспорту зв’язку та підприємництва для більш ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району, районна рада

вирішила:

1. Списати з балансу КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району шляхом безоплатної передачі на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради двоповерхову нежитлову будівлю з господарськими будівлями інвентарний номер 10310002, загальна площа 1597,10 м2, 1979 року побудови, первинна вартість 802 406,00 грн, знос 802 406,00 грн, залишкова вартість 0,00 грн, за адресою вул. Спортивна, 5-а, с. Козіївка, Краснокутського району Харківської області.
2. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради зняти з балансу майно, зазначене у пункті 1 цього рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради прийняти на баланс майно зазначене у пункті 1 цього рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
4. Закріпити майно, зазначене у пункті 1 цього рішення, на праві оперативного управління за Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснокутської районної ради.
5. Краснокутській районній державній адміністрації здійснити заходи щодо передачі майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку та підприємництва.

Голова районної ради                                                                   М. Нікітенко